Obchody Dnia Dziecka 2017

Strona główna » Wydarzenia » Obchody Dnia Dziecka 2017

wielkość tekstu:A | A | A

         Jedno z najbardziej wyczekiwanych świat przez dzieci to…. Dzień Dziecka. Nauczycielki z tej okazji przygotowały szereg atrakcji, by każde dziecko poczuło się wyjątkowo. W pierwszym dniu chłopcy mogli się poczuć jak prawdziwi rycerze a dziewczynki jak ich damy serca – piękne księżniczki. Dzieci mogły wykazać się zręcznością podczas niebezpiecznej balonowej walki z groźnym smokiem czy też szybkością w wyścigu na hulajnodze po rękę księżniczki. Nie zabrakło również strzelania do celu, skoków w workach czy prawdziwej walki rycerskiej balonowymi mieczami. Po powrocie z turnieju humory dopisywały, jednak czekało na nich kolejne zadanie – wymarzone zamczyska , wspólna praca plastyczna.
W drugim dniu nasi milusińscy brały udział w konkursie „ Śpiewać każdy może….” Trochę lepiej, czy trochę gorzej, ale nie o to chodzi…. chodzi o dobrą zabawę o czym każdy Jurajski Skrzat dobrze wie! Z każdej grupy wiekowej występowali reprezentanci , były solówki i zgrane duety a także wspaniały doping od rówieśników. Nasi odważni artyści zostali nagradzani gromkimi brawami oraz niewielkimi upominkami. Na zakończenie konkursu , każde dziecko dostało słodki upominek od Pani Dyrektor. 
Jednak występy , to nie był koniec atrakcji, po zakończonym konkursie dzieci mogły zagrać w gry zręcznościowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem czy też przelać swoją ekspresję i emocje na chodnik malując kolorową kredą.
Składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom i zapraszamy za rok.
 

poprzednia strona|1|2|3| z   3następny|ostatnia

Strona główna
drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Przedszkole Nr 7
ul. Henryka Sienkiewicza 60
42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 10 599,
e-mail: p7zawiercie@op.pl

Przedszkole numer 7 w Zawierciu, ul. Sienkiewicza 60. Tel. 032 6710599. Jesteśmy przedszkolem publicznym, prowadzimy działalność opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczną dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.